CrassusArt, s.r.o. je specialistou v oblasti bezplatného finančního poradenství. Klientům zajišťujeme poradenství v oblasti úvěrů, hypotečních úvěrů, pojištění, spoření a investování.

Naše společnost poskytuje samozřejmě i bezplatné audity smluv, optimalizaci již stávajících produktů a následný pravidelný dlouhodobý servis. Pro poskytování tohoto servisu využívají naši poradci profesionální software Glorie. Rádi budeme odborným průvodcem na cestě Vašich rodinných financí či financí Vašeho podnikání. Společnost je vázaný zástupce společnosti In Investment, s.r.o.

schuzka

Rádi Vám poradíme a budeme se Vám věnovat osobně. Stačí si s námi sjednatSjednat OSOBNÍ SCHŮZKU.

sipky

Investiční
fondy

Vytváříme investiční řešení šité na míru dle požadovaných cílů klienta. Ke krátkodobému vytváření rezervy, spoření pro děti, na koupi domu, na dostatečné rezervy na důchod nebo zhodnocení volného kapitálu. Investiční produkty nabízejí pravidelné nebo jednorázové investování. Portfolia na míru sestavujeme nejen pro fyzické osoby, ale také pro firmy, bytová družstva či obce Spolupracujeme s největšími investičními společnostmi v ČR a na zahraničních trzích. Vždy hledáme pro klienty nejvýhodnější produkty s ohledem na předpokládanou délku investice, profit, náklady a rizikovost.

Víte, že díky dobře zvolené finanční strategii, se z Vás může stát finančně nezávislý člověk (rentiér) a nemusíte se spoléhat na starobní důchod?

Spoření

Stavební spoření je velmi oblíbený šestiletý produkt využívající ke zhodnocování vašich úspor úrokovou sazbu a hlavně státní příspěvek, který může být až 12 000 Kč za celou dobu spoření při ročním spoření klienta 20 000,-Kč/ročně. Finanční prostředky jsou pojištěny do výše 100%. Další výhodou tohoto produktu je možnost financovat bydlení pomocí úvěru ze stavebního spoření.

Termínované vklady nabízíme klientům, kteří chtějí uložit najednou větší obnos peněz, jež nebudou potřebovat po předem určenou dobu. Největší výhodou termínovaných vkladů je garantovaná úroková sazba a pojištění vkladu.

podílové
fondy

Při investování do nebankovních produktů vybíráme z široké škály investičních nástrojů. Fyzické osoby po 3 letech investice do fondů neplatí daň z příjmu.

Akciové fondy jsou vhodné jako dynamická složka vašeho investičního portfolia. Investovat můžete do různých tržních segmentů či lokalit. Největší americké firmy, evropský trh farmacie či snad informační technologie asijských draků? Akciové fondy patří mezi nejrizikovější fondy a jsou vhodné na delší dobu investování.

Dluhopisové fondy patří mezi konzervativní fondy. Dluhopisové fondy investují do státních nebo korporátních dluhopisů. Tyto fondy nabízejí stabilnější, ale nižší výnos.

Smíšené fondy kombinují výhody akciových a dluhopisových fondů.

Realitní fondy. Rádi by jste investovali do nemovitostí, ale nemáte dostatečný kapitál? Pak je tento typ fondu právě pro Vás. Realitní fondy investují do koupí nemovitostí s dlouhodobými nájemníky a Vaše investice tak nabývá na hodnotě nejen díky růstu cen nemovitostí, ale také díky podílům z nájmů. Navíc přesně víte, do kterých budov jsou Vaše peníze investovány.

ETF fondy jsou nízkonákladové fondy kopírující vždy určitý burzovní index. Tyto fondy jsou na evropském trhu stále ještě novinkou, avšak díky výrazně nižším poplatkům se postupně dostávají do investičních trendů. Výběr je opět veliký, nejznámějším a nejvyhledávanějším indexem je bezesporu akciový S&P 500 (500 nejsilnějších firem USA),

Dalšími možnostmi investování s námi jsou také komoditní fondy, peněžní fondy, dividendové fondy či zlato.