logo

o nás

Jsme česká společnost založená 15. září 2009. Pracujeme pro fyzické osoby i pro malé a střední podnikatele.

Od svého vzniku se specializujeme na poradenství v oblastech hypoték, pojištění a investic.

Spolupracovníci naší společnosti vyhledávají na základě individuálních potřeb klienta nejvýhodnější finanční produkty na českém trhu. Znalost maximálně objektivních informací o jednotlivých společnostech a jejich produktech je u našich spolupracovníků samozřejmostí.

Základní informace
  • Jednatel: Bc. Dušan Zykl, MBA
  • IČ: 28776950
  • Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 26732
  • Základní kapitál 200.000,- Kč
  • Sídlo společnosti: Veselí 124, 535 01, Přelouč
  • Registrace u České národní banky

Zpracování osobních údajů, Hlášení porušení nebo hrozícího porušení předpisů
dusan_zykl.jpg

Bc. Dušan Zykl, MBA

Jednatel společnosti

Dušan Zykl působí od roku 1997 v pojišťovací a makléřské oblasti, kde zpočátku zastával pozice finančního poradce, manažera a školitele. V roce 2000 se stal oblastním ředitelem Komerční pojišťovny a.s., ve které se podílel na plánování a realizaci obchodní činnosti v jemu svěřeném regionu. Organizoval jedinečný přestup obchodní služby z Komerční pojišťovny do Generali. Na pozici oblastního ředitele začal pracovat roku 2003 i v Generali pojišťovna a.s., kde mimo jiné určoval i základní strategii ředitelství, plánování a realizaci regionálního marketingu. Nové oblastní ředitelství vybudoval na „zelené louce“. Od září 2009 je jednatelem společnosti CrassusArt, s.r.o. Roku 2000 ukončil studium na fakultě ekonomicko-správní v Pardubicích s bakalářským titulem a v roce 2009 úspěšně absolvoval také MBA – Senior Executivem, B.I.B.S., a.s., The Nottingham Trent University. Ve volném čase se věnuje především své rodině a ze sportovních aktivit vyhledává nejraději badminton a tenis.

iveta_bryxova.jpg

Iveta Bryxová

TOP management

Roku 2005 začala pracovat v Generali pojišťovně na pozici referentky obchodu. Od roku 2008 pak na pozici asistentky ředitelky ve Službách města Pardubic. Po mateřské dovolené vstoupila roku 2016 do makléřské společnosti Exkaso na pozici referentky. Po půlroce změnila zaměstnavatele a od ledna 2016 působí v CrassusArt na pozici manažerky, kde úspěšně buduje svůj obchodní tým. Zároveň pracuje ve firmě jako IT podpora. Ve svém volném čase ráda cvičí, hraje badminton a především se věnuje své rodině.
eva_medunova.jpg

Eva Medunová

TOP management

Eva Medunová začala podnikat hned po roce 1990, především v obchodě. Jako první v ČR začala prodávat vlajkové stožáry.

Kariéru ve finančnictví začala v roce 2000 v Komerční pojišťovně, kde pracovala na pozici poradce. Byla součástí týmu, který budoval zcela nové oblastní ředitelství.

V roce 2003 zrušil nový vlastník Komerční banky Societe General obchodní službu. S týmem kolegů přešla na jaře 2003 pracovat do Generali pojišťovny a.s. Po velmi rychlém kariérním postupu dosáhla nejvyššího stupně kariéry - generálního reprezentanta. Po více jak 10 letech, v roce 2014, odešla z Generali pojišťovny a začala pracovat v makléřské společnosti CrassusArt, s.r.o., kde viděla větší portfoliové možnosti pro sebe a své další klienty. Od 1. 11.2014 pracuje jako poradce a zároveň je součástí TOP managementu firmy.

Ve svém volném čase ráda jezdí na kole, chodí do divadla a volného času si užívá se svojí rodinou při dobrém víně.

david_zacek.jpg

David Žáček

Hlavní analytik

crassus arrow crassus

Proč CRASSUS?

(112 př. n. l. - 53 př. n. l.)

Řekneme-li si, že podnikat začal až v 30 a zemřel v 60, dařilo se mu v přepočtu na složené úročení zhodnocovat majetek průměrným tempem 11,12 % ročně v době, kdy římské úrokové sazby klesly z 12 % na 4 %. Srovnáváme- li tuto výnosnost s výkony moderních investorů, je třeba vzít v úvahu, že za Crassových dob neexistovala inflace (jeho výkony jsou tedy reálné) a také fakt, že vysoké úroky a složené úročení (tj. úroky z úroků) byly v jeho časech považovány za vydřidušské a nemravné. Na senátora Marka Junia Bruta se římská společnost dívala skrz prsty kvůli úvěrům asijským městům a provinciím. Naopak po uši zadlužený Gaius Julius Caesar získal popularitu tím, když jako diktátor jedním ze svých prvních dekretů omezil výši úroků a složené úročení zakázal.

Třicátník Crassus shromažďuje majetek způsobem, který nemá v historii obdoby. Po smrti bude jeho majetek přes ohromné výdaje činit 7 100 talentů, což je zhruba 42,6 miliónů denárů anebo 170,4 miliónů sesterciů. Tato částka o 1 100 talentů převyšuje oficiální roční příjem státního rozpočtu nejbohatšího státu oné doby - ptolemaiovského Egypta. Také odpovídá 213 minimálním majetkům senátorů (senát měl v té době 600 poslanců), popřípadě roční mzdě 170 000 řemeslníků anebo 190 000 vojáků. Uvědomíte-li si, jak velký rozdíl byl v životní úrovni tehdy a dnes (v Římě neexistovalo zboží, které byste si mohli za takové peníze koupit), bylo Crassovo bohatství nezměrné.