Dušan Zykl působí od roku 1997 v pojišťovací a makléřské oblasti, kde zpočátku zastával pozice finančního poradce, manažera a školitele. V roce 2000 se stal oblastním ředitelem Komerční pojišťovny a.s., ve které se podílel na plánování a realizaci obchodní činnosti v jemu svěřeném regionu. Organizoval jedinečný přestup obchodní služby z Komerční pojišťovny do Generali. Na pozici oblastního ředitele začal pracovat roku 2003 i v Generali pojišťovna a.s., kde mimo jiné určoval i základní strategii ředitelství, plánování a realizaci regionálního marketingu. Nové oblastní ředitelství vybudoval na „zelené louce“. Od září 2009 je jednatelem společnosti CrassusArt, s.r.o. Roku 2000 ukončil studium na fakultě ekonomicko-správní v Pardubicích s bakalářským titulem a v roce 2009 úspěšně absolvoval také MBA – Senior Executivem, B.I.B.S., a.s., The Nottingham Trent University. Ve volném čase se věnuje především své rodině a ze sportovních aktivit vyhledává nejraději badminton a tenis.
Eva Medunová začala podnikat hned po roce 1990, především v obchodě. Jako první v ČR začala prodávat vlajkové stožáry.
Kariéru ve finančnictví začala v roce 2000 v Komerční pojišťovně, kde pracovala na pozici poradce. Byla součástí týmu, který budoval zcela nové oblastní ředitelství.
V roce 2003 zrušil nový vlastník Komerční banky Societe General obchodní službu. S týmem kolegů přešla na jaře 2003 pracovat do Generali pojišťovny a.s. Po velmi rychlém kariérním postupu dosáhla nejvyššího stupně kariéry - generálního reprezentanta. Po více jak 10 letech, v roce 2014, odešla z Generali pojišťovny a začala pracovat v makléřské společnosti CrassusArt, s.r.o., kde viděla větší portfoliové možnosti pro sebe a své další klienty. Od 1. 11.2014 pracuje jako poradce a zároveň je součástí TOP managementu firmy.
Ve svém volném čase ráda jezdí na kole, chodí do divadla a volného času si užívá se svojí rodinou při dobrém víně.
(112 př. n. l. - 53 př. n. l.)
Řekneme-li si, že podnikat začal až v 30 a zemřel v 60, dařilo se mu v přepočtu na složené úročení zhodnocovat majetek průměrným tempem 11,12 % ročně v době, kdy římské úrokové sazby klesly z 12 % na 4 %. Srovnáváme- li tuto výnosnost s výkony moderních investorů, je třeba vzít v úvahu, že za Crassových dob neexistovala inflace (jeho výkony jsou tedy reálné) a také fakt, že vysoké úroky a složené úročení (tj. úroky z úroků) byly v jeho časech považovány za vydřidušské a nemravné. Na senátora Marka Junia Bruta se římská společnost dívala skrz prsty kvůli úvěrům asijským městům a provinciím. Naopak po uši zadlužený Gaius Julius Caesar získal popularitu tím, když jako diktátor jedním ze svých prvních dekretů omezil výši úroků a složené úročení zakázal.
Třicátník Crassus shromažďuje majetek způsobem, který nemá v historii obdoby. Po smrti bude jeho majetek přes ohromné výdaje činit 7 100 talentů, což je zhruba 42,6 miliónů denárů anebo 170,4 miliónů sesterciů. Tato částka o 1 100 talentů převyšuje oficiální roční příjem státního rozpočtu nejbohatšího státu oné doby - ptolemaiovského Egypta. Také odpovídá 213 minimálním majetkům senátorů (senát měl v té době 600 poslanců), popřípadě roční mzdě 170 000 řemeslníků anebo 190 000 vojáků. Uvědomíte-li si, jak velký rozdíl byl v životní úrovni tehdy a dnes (v Římě neexistovalo zboží, které byste si mohli za takové peníze koupit), bylo Crassovo bohatství nezměrné.