CrassusArt, s.r.o. je specialistou v oblasti bezplatného finančního poradenství. Klientům zajišťujeme poradenství v oblasti úvěrů, hypotečních úvěrů, pojištění, spoření a investování.

Naše společnost poskytuje samozřejmě i bezplatné audity smluv, optimalizaci již stávajících produktů a následný pravidelný dlouhodobý servis. Pro poskytování tohoto servisu využívají naši poradci profesionální software Glorie. Rádi budeme odborným průvodcem na cestě Vašich rodinných financí či financí Vašeho podnikání.

schuzka

Rádi Vám poradíme a budeme se Vám věnovat osobně. Stačí si s námi sjednatSjednat OSOBNÍ SCHŮZKU.

sipky

životní
pojištění

SNADNÁ POMOC V NEPŘÍZNIVÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍ

Životní pojištění, lidově „úrazovka“, slouží k finančnímu zajištění rodiny v případě nenadálých životních událostí. Hlavním cílem pojištění je ochrana příjmu rodiny. ŽP je dlouhodobý produkt, který nabízí i možnost zhodnocení finančních prostředků a vytváření finančních rezerv na důchod. Klient má možnost snížit daňový základ až o 24 000 Kč ročně, a každý rok tak ušetřit až 3 600 Kč na dani, a zároveň získat od svého zaměstnavatele příspěvek až 50 000,-Kč. Podstatným důvodem uzavření životního pojištění je kombinace pojistné ochrany s možností vytváření finanční rezervy. Současná podoba životního pojištění je variabilní a jeho parametry lze měnit tak, aby vyhovovaly aktuální potřebě klienta. Uzavřít životní pojištění je důležitým životním krokem a pokud chcete, aby Vaše „životka“ měla dobré finanční krytí, je více než vhodné konzultovat její sestavení s kvalifikovaným odborníkem. Přijďte se tedy poradit s našimi nezávislými finančními poradci, kteří Vám v rozhodování a výběru ochotně pomohou. Víte, že Vás může správně sjednané ŽP zachránit až od osobního bankrotu či exekuce?

neživotní
pojištění

POMÁHÁME K ŘÁDNÉMU POJIŠTĚNÍ VAŠEHO MAJETKU

Pro ochranu Vašeho rodinného domu, bytu nebo auta je zřízení kvalitního pojištění velmi důležitou událostí. Při výběru svého pojištění je potřeba dbát nejen na jeho cenu, ale také na výši pojistné ochrany, na výluky v pojištění a na schopnost pojišťovny řádně provést likvidaci pojistné události v krátkém čase. Na základě toho doporučujeme zvolit vhodnou pojistnou částku (POZOR na podpojištění) a sjednat pojištění pouze u významných pojišťoven v ČR. Pojištění aut je často podceňovanou záležitostí. Povinné ručení a havarijní pojištění je dnes již velmi variabilním pojištěním, na kterém lze sice hodně peněz ušetřit, ale zároveň se můžete v případě dopravní nehody dostat do velmi nepříjemné finanční tísně. Doporučujeme svým klientům pravidelně kontrolovat pokles ceny svého vozidla a její aktualizace na pojistné smlouvě. Důvodem je možné snížení základní ceny auta v pojistné smlouvě.

firemní
pojištění

POMÁHÁME RŮSTU SPOLEČNOSTEM A VYTVÁŘENÍ ZISKU

Naše společnost se věnuje poskytování poradenských služeb také v oblasti pojištění malých a středních firem, obcí, SVJ a bytových družstev. Na základě našeho poradenství získávají společnosti jistotu v oblasti pojištění majetku, aut a odpovědnosti. Na základě individuálních potřeb firmy hledáme optimální umístění pojištění u takových pojišťoven, které jsou schopny řádně plnit své závazky z pojistné smlouvy vůči klientovi. Naše kvalifikované poradenství umožňuje společnostem optimalizovat své náklady, věnovat se bezpečně svému hlavnímu předmětu podnikání, růstu společnosti a vytváření zisku. Součástí naší nabídky je dlouhodobá a pravidelná správa smluv, případně pojistných událostí. Máme zájem, aby se všechny likvidace uskutečnily řádně a v co nejkratším termínu. Společnostem jsme schopni navrhnout motivační program pro zaměstnance. Benefity zaměstnancům navrhujeme vždy individuálně s ohledem na strukturu a potřeby společnosti. Zároveň hledáme možnosti optimalizovat mzdové náklady společnosti a maximálně využít daňové úlevy.

likvidace pojistných událostí

ASISTENCE VOLEJTE 1224 (pro všechny pojišťovny)

Allianz
241 170 000
ČSOB
800 100 777
222 803 442 – asistence
Generali Česká poj.
841 114 114
Kooperativa
841 105 105
VZP
952 222 222
Uniqua
+420 488 125 125
ČPP
+420 957 444 555
Kdy také musíte volat policii ČR?