CrassusArt, s.r.o. je specialistou v oblasti bezplatného finančního poradenství. Klientům zajišťujeme poradenství v oblasti úvěrů, hypotečních úvěrů, pojištění, spoření a investování.

Naše společnost poskytuje samozřejmě i bezplatné audity smluv, optimalizaci již stávajících produktů a následný pravidelný dlouhodobý servis. Pro poskytování tohoto servisu využívají naši poradci profesionální software Glorie. Rádi budeme odborným průvodcem na cestě Vašich rodinných financí či financí Vašeho podnikání.

schuzka

Rádi Vám poradíme a budeme se Vám věnovat osobně. Stačí si s námi sjednatSjednat OSOBNÍ SCHŮZKU.

sipky

HYPOTÉKY

Spotřebitelské úvěry na bydlení – hypoteční úvěry jsou účelovým úvěrem sloužícím k financování bytových potřeb – koupě, výstavba či rekonstrukce, k vypořádání práv k nemovité věci, k profinancování dříve zaplacených vlastních prostředků investovaných do nemovitosti apod. Hypoteční úvěry jsou zajišťovány zástavním právem k nemovitosti. Úroky z hypotečních úvěrů si lze odečíst od základu daně. Při výběru nejvhodnějšího hypotečního úvěru je nutné posoudit různé požadavky bank na způsob čerpání, požadavky na zajištění úvěru, nutnosti zřízení běžného účtu atd. Více informací Vám rádi poskytneme nad šálkem kávy.

SPOTŘEBITELSKÉ
ÚVĚRY

Spotřebitelské úvěry je jeden z úvěrů určený pro jednotlivce na nepodnikatelské účely, nejčastěji nákup (spotřebního zboží, automobilu, vybavení domácnosti a podobně), dále také k refinancování již stávajících dluhů, půjček. Při sjednání úvěrů je nutné vždy posoudit výši RPSN. Výhodou těchto úvěrů je i rychlost vyřízení a čerpaní finančních prostředků, přijďte se o tom přesvědčit.

STAVEBNÍ
SPOŘENÍ

Úvěry ze stavebního spoření se využívají pro financování pořízení nemovitosti i v družstevním vlastnictví, rekonstrukce či koupě stavebního pozemku. Klienti mohou využít řádný nebo překlenovací úvěr. Úroky z úvěrů si lze odečíst od základu daně. Jaké jsou podmínky k získání úvěrů ze stavebního spoření? To zjistíte u našich kvalifikovaných poradců.

PODNIKATELSKÉ
ÚVĚRY

Podnikatelské úvěry jsou určeny pro právnické osoby nebo fyzické osoby podnikající. Mohou být účelové i neúčelové, formou klasické půjčky či kontokorentu. Využívají se především k financování např. pořízení nemovitosti, strojů a výpočetní techniky. Náklady na úvěr si podnikatelské subjekty mohou dát do nákladů.